Gimnazjum nr 4 Gorzów Wielkopolski  
jesteś tu: strona główna
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonimAdres e-mail znajomego 
 

Pedagog szkolny -
 
mgr Wanda Krych-Szydłowska zajmuje się sprawami uczniów w:
 
poniedziałki od 8:00 do 14:00
wtorki od 8:00 do 10:00
środy od 12:00 do 16:00
czwartki od 8:00 do 13:00
piątki od 8:00 do 12:00
 
W szkole działa świetlica dla uczniów dojeżdżających czynna codziennie od godziny 7 do 8. Świetlicą opiekuje się pani Marzena Nowicka-Czacharska.

Nauczycielu!
Poniższe porady potraktuj jak drogowskazy w swojej pracy pedagogicznej:
§ Traktuj wszystkich uczniów sprawiedliwie, bo wszystkie niesprawiedliwości ,,wkurzają uczniów i nawet uczeń przez Ciebie formowany stanie po stronie krzywdzonego. Stracisz wiarygodność.
§ Uczniowie zawsze sprawdzają nauczyciela, na ile mogą sobie pozwolić. Twoja złość, krzyk, czy wręcz agresja jest oznaką bezsilności. Uczniom o to chodzi, by doprowadzić Cię do takiego stanu. Nie daj się więc wyprowadzić z równowagi.
§ Gdy tak bardzo się zdenerwujesz, że masz ochotę zareagować ostro, zastanów się czy tak zachowałbyś się w stosunku do osoby dorosłej? Staraj się uciszać swoje emocje.
§ Nie buduj swojego autorytetu na złośliwościach, wyśmiewaniu, upokarzaniu, karach. Uczniowie są wręcz uczuleni na tego typu zachowania.
§ Gdy zauważysz, że jakiś uczeń jest przez grupę źle traktowany, reaguj! Nie akceptuj złych zachowań uczniów, reaguj natychmiast. Skontaktuj się z rodzicami uczniów.
 
Ostatnio dodane zdjęciawięcej ...
Losowe zdjęcia z galeriiwięcej ...
Zimne dziewczyny :)